Připojte se k nám .

Marketing na sociálních sítích je v dnešní době nevylučitelný. Influenceři jsou osobami, které jsou všem stále bližší. Co však pojmout marketingovou kampaň kreativněji a propojit influencera s dalšími osobami a názory? Pomozte nám rozšířit povědomí o testování mezi ostatní, vy však budete klíčovou osobou kampaně.

Bez recenze by to nešlo

Kdo nakupuje bez rozmyšlení vše, na co se podívá? Víte, že 92 % z nás věří osobnímu doporučení a následně nakupuje 4x častěji? Názor na produkt či službu je pro nás všechny důležitý a pomáhá nám zjednodušit naše rozhodnutí. Marketingový nástroj „šeptanda“ je zkrátka nejefektivnější formou, jak názory předávat.

Dejte vědět světu

Módou dnešní doby je sledovat osoby, které jsou vlivné. Dávají nám rady, tipy, ale i slevové kódy na produkty, které se u nich na Instagramu objevují. Každý z nás slyší na doporučení od někoho jiného – nejlepší názory mohou být od rodiny nebo kamarádů. V dnešních dnech i od lidí, které osobně neznáme, ale víme o nich mnoho. A co teprve, když lidé s malým počtem sledujících nebo dokonce bez stopy na sociálních sítích dostanou produkt také na vyzkoušení? Tento druh recenze dodává klientovi nový pohled hodnocení produktů, jelikož je více osobní. Pomozte nám informovat ostatní o mikroinflencingu, že názor kohokoliv na tomto světě je důležitý. Některé potěší i to, že mohou být trochu jako „influenceři“ mezi svým spektrem rodiny a přátel. Pokud chcete být součástí a pomoci nám rozšiřovat tuto informaci, zaregistrujete se do TryIn spolupráce a tvořte společně s námi kreativní kampaně díky vašemu Instragramu.

Proces spolupráce

1.

Ověření instagramového účtu

Při registraci do programu Spolupráce si ověřujeme váš instagramový účet. Je důležité, abychom si skutečně potvrdili, že jste to vy.

Jedná se pouze o ověření nikoliv o přístup k Vašemu instagramovému účtu.

2.

Výběr spolupráce

Vybírejte si z nabízených spoluprací takové, které vás osloví. Stačí reagovat nabídkou a svými podmínkami na inzerované kampaně. My se postaráme o výběr vhodných influencerů.

3.

Instagramová propagace

Pokud budete vybrán do dané spolupráce, potvrdíme podmínky a individuálně doladíme detaily kampaně. Po ukončení kampaně vyplácíme odměnu.

Zaujala Vás možnost spolupráce?
Zaregistrujte se do TryIn společně s Vaším instagramovým účtem a vybírejte si u nás z kampaní, které vás zajímají.

Přihlásit se Registrace