Buďte s námi u toho.

Bez vás by to nešlo. Zasloužíte si mít přehled o všech vašich kampaních, které u nás právě probíhají nebo proběhly a přinášíme vám za to odměnu.

Buďte s námi u toho

Testujte s námi

Připravíme vám nevšední marketingovou kampaň, díky které zazáříte u svých zákazníků. Pomůžeme vám získat recenze na nové nebo nehodnocené produkty či služby. Zkrátka vám vytvoříme obsah na míru, který vám pomůže ke zviditelnění a prodeji.
Razítko ověřeno

Razítko ověřeno.

Ověření kvality láká zákazníky ke koupi. My vám s tím pomůžeme. Za úspěšné testování našimi testerkami a testery, získáte razítko ověřeno. S razítkem můžete nakládat dle vaší libosti.

Hodnocení a média do vašich stránek

Hodnocení a média do vašich stránek.

Hodnocení, fotografie a videa, to je to, na jejíchž základě nakupujeme. Pomůžeme vám vaše produkty či služby lépe prodávat. Díky widgetu si můžete do webových stránek vložit ověřené recenze s fotografiemi a videi, které zákazníky budou přesvědčovat o koupi.

Přehled testování a feedů

Přehled testování a feedů.

Partnerská zóna představuje komplexní přehled všech testovacích kampaní na jednom místě. A mnoho dalších novinek, mezi které řadíme widgety, souhrny recenzí, médií nebo feedy pro nalití produktů do aplikace Tryin.

Kdo je v tom s námi?

Import vašich produktů

Nalijte do naší nové aplikace a webu TryIn vaše produkty, naši testeři vám tak budou tvořit recenze, které váš produkt zviditelní.

Importování produktů