Irena Slováková t
4.10.2017 20:23

Oceňuji praktické balení s pumpičkou. Krém jsem užívala dvakrát denně, zesvětlení je částečné ne úplné. Pro lepší zesvětlení by bylo potřeba dvou balení. Příjemně voní, nedráždí pokožku.