Jednoduše se aplikuje, jak kdyby jste si nanášeli olej do vlasů. Příjemně voní a dobře kryje. Používám opravdu dlouho, stále tento odstín a jsem vážně spokojená. Dokonce mi na vlasy koukala kamarádka kadeřnice a chválila, že nemám nijak moc zničené vlasy a to opravdu jen doma barvím a nestříhám. Za mě super, dlouho vydrží a neobsahuje zas až tak moc chemii. (jasně, že nějakou ano, jinak by to ty odrostly neschovalo =))
Referenční kód přítele není povinná položka k registraci. V případě vyplnění, získáte vzájemně extra body.
Kód naleze registrovaný uživatel/přítel v Tryin v sekci Profil --> Pozvat přátelé. Zadat do pole lze buď znakový kód nebo naskenovat QR kód čtečkou.
Varování!
Chystáte se vstoupit na stránky s obsahem pro dospělé!
Kliknutím na tlačítko "Vstoupit" prohlašuji:
Je mi více než 18 let.
Nebudu tuto stránku ukazovat nikomu nezpůsobilému nebo nezletilému.
Recenze vyjadřují osobní zkušenosti uživatelů a nejsou odborným doporučením ani reklamou. Nenahrazují konzultaci s lékařem či lékárníkem – před užíváním vždy čtěte příbalovou informaci.
Jednoduše se aplikuje, jak kdyby jste si nanášeli olej do vlasů. Příjemně voní a dobře kryje. Používám opravdu dlouho, stále tento odstín a jsem vážně spokojená. Dokonce mi na vlasy koukala kamarádka kadeřnice a chválila, že nemám nijak moc zničené vlasy a to opravdu jen doma barvím a nestříhám. Za mě super, dlouho vydrží a neobsahuje zas až tak moc chemii. (jasně, že nějakou ano, jinak by to ty odrostly neschovalo =))